High Roller v Las Vegas

High Roller v Las Vegas

High Roller nelze přehlídnout. 550 stop (asi 167 metrů) vysoké ruské kolo jasně září nad známým nevadským bulvárem Las Vegas Strip. Společnost Caesars Entertainment do vzniku zdejší čtvrti The LINQ investovala kolem 550 milionů dolarů a High Roller tvoří hlavní atrakci této čtvrti. Poté, co si užijete jízdu na tomto impozantním ruském kole, můžete zůstat na promenádě LINQ, s bohatou nabídkou nákupních a zábavních podniků, restaurací, včetně velkovního stolování.

 

High Roller není průměrné ruské kolo

 

Na High Roller není nic, co by se dalo nazvat jako průměrné. Jde o největší vyhlídkové kolo na světě. Má impozantní výšku 550 stop, což je o 107 stop více než London Eye a o 9 stop více, než má Singapore Flyer. V současné době High Roller drží Guinnessův světový rekord jako největší vyhlídkové kolo.

 

Vyhlídková jízda na High Roller

 

Vyhlídkové kolo High Roller má 28 uzvřených, klimatizovaných kabinek a každá z nich může pojmout až 40 cestujících. V kabinkách jsou lavice na obout stranách a je zde dostatek prostoru mezi nimi. Většina návštěvníků dává přednost stání u skla s úžasným výhledem na město Las Vegas. Otáčení kola je velmi hladké a jízdu si mohou užít všichni, dokonce i ti, co mají strach z výšek.

 

Zážitek Full High Roller Experience

 

Při návštěvě Las Vegas si můžete dopřát kouzelný zážit a prohlídnout si město z ptačí perspektivy. Celý zážitek na tomto neuvěřitelném ruském kole trvá přibližně 30 minut. Během jízdy můžete v kabině sledovat videa a hudební přehlídky a zároveň se kochat jedinečným panoramatickým výhledem na Las Vegas od jeho legendární Strip po hory a údolí. V každém okamžiku je zde k vydění něco jedinečného. Slavnou Strip uvidíte v nejvyšším bodě směrem na jihozápad. Při vstupu do kabinky to bude na pravé straně. High Roller má svůj bar, kde si můžete koupit nápoje. Nebo si můžete pronajmout jednu z kabinek na svou soukromou párty, objednat si můžete i barmana. A nebo si můžete na High Roller uspořádat svatbu, což by asi bylo velmi cool.

 

Jak se na High Roller dostat?

 

Do High Roller se může snadno dostat z LINQ několika vchody. Dostat se do čtvrti LINQ je snadné i díky jednokolejce, která před High Roller staví. Před vstupem do kabinky High Roller návštěvníci procházejí budovou s veškerým zázemím, barem a s prostory, kde je možné uspořádat soukromý večírek až pro 500 osob.

 

Otevírací doba a ceny na High Roller Las Vegas

 

Provozní doba je od 12:00 do ranních 2:00, 7 dní v týdnu. Ceny běžných vstupenek pro dospělé jsou 21,95 dolarů přes den a 36,95 dolarů v noci. Denní cena vstupenky pro děti a mládež od 13 do 18 let je 16,95 dolarů a 26,95 dolarů ve večerních hodinách. Děti do 13 let jsou zdarma.

1.2.2015 | Trip to USA | Poznávací |
High Roller v Las Vegas
High Roller v Las Vegas
High Roller v Las Vegas
High Roller v Las Vegas
High Roller v Las Vegas
High Roller v Las Vegas
Vaše hodnocení: Žádné Průměr: 5 (1 hlas)

Přihlášení